Antalya Havalimanı Lara Transfer

                Lara Turizm Bölgesi 2003 yılından itibaren turizm yatırımlarına açılmış ve ardından çok hızlı bir şekilde gelişme kaydetmiştir. Bugün itibariyle yaklaşık 27 tane 5 yıldızlı otele ve günlük 35.000 kişilik bir misafir ağırlama potansiyeline sahiptir.  

                Lara, kısa bir süreliğine tatil fırsatı yakalayanlar veya uçaktan indikten sonra otele ulaşmak için uzun bir yolculuk yapmak istemeyenler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Antalya Havalimanı’ na 15-20 dakikalık mesafede olması Antalya Kundu  için çok büyük avantaj olmuştur.

                Antalya Havalimanı’ ndan otelinize havalimanı taksileri ile gelebileceğiniz gibi transfertalya’ nın yolcularına sunduğu konforlu ve lüks servislerinden de faydalanabilirsiniz. Eğer uçağınızdan indikten sonra taksi ayarlamak ile uğraşmak istemezseniz, sitemizden yaptıracağınız Antalya Havalimanı Lara transfer rezervasyonu ile şoförünüz sizi bekliyor olacaktır.

                Lara otellerinde konaklamanın diğer bir avantajı da Antalya şehir merkezine yakın olmasıdır. Otelinizden akşam dışarı çıkıp bir kahve içebileceğiniz bei cafe bistro veya güzel bir akşam yemeği yiyebileceğiniz bir restaurant bulunmamaktadır. Sadece yabancı turistlere yönelik gereğinden fazla alışveriş merkezi vardır. Aynı markaları ve ürünleri satan onlarca mağaza yan yana bulunmaktadır. Lara, turizm bölgesi olduğu için fiyatlar biraz yüksektir. Bu nedenle alışveriş için Antalya’ ya gitmenizi tavsiye ederiz. Ulaşım için birkaç alternatif bulunmaktadır. Her 15 dakikada bir geçen LC07 numaralı otobüsleri kullanarak Antalya’ ya gidebilirsiniz. Yolculuk süresi yaklaşık 55 dakika ile 65 dakika arasında değişmektedir. Ayrıca LC07 Ekspres otobüsleri de var. Ama bunlar her durakta durmamaktadır. Buna dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca taksileri de kullanabilirsiniz. Kundu ile Antalya şehir merkezi arası yaklaşık 80-90 TL gibi bir rakam tutmaktadır.

                Lara’ ya en yakın alışveriş merkezi  Terra City’ dir. Oteller bölgesi ile Terra City arasındaki mesafe yaklaşık 12 Km ve otobüs ile 40-45 dakika sürmektedir. Taksi ile gitmek isterseniz 50-60 TL gibi bir ücret karşılığında 20 dakikada gidebilirsiniz. Terra City Alışveriş Merkezi’ nde her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mağazalar bulunmaktadır.

                Havalimanında otelinize yapacağınız transfer dahil olmak üzere transfertalya’ nın ihtiyacınız olan her türlü transfer seçenekleri ile size hizmet vermekten mutlu olacağını belirtmek isteriz.

Please follow and like us:
error

Leave a Reply

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the transfers internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *