En ucuz Belek Transfer

Antalya’ nın dünyaca ünlü turizm ilçelerinden olan Belek her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist tarafından tercih edilmektedir. Doğal çam ormanlarının içerisinde yer alan Türkiye’ nin en lüks 5 yıldızlı Belek otelleri misafirlerine konforu ve doğal güzellikleri bir arada sunmaktadır.

Antalya havalimanı Belek arası kaç km. ? çoğu kişi tarafından merak edilmektedir. Bu mesafe 35 Km. olup yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Antalya Havaalanı’ ndan D-400 karayoluna çıkılarak Alanya istikametine doğru gidilir. Aksu ilçesi geçildikten sonra yolun sol tarafında büyük Antalya EXPO alanı görülebilir. Daha sonra sırasıyla Gebiz, Kocayatak sapakları geçilerek Belek yol ayrımına varırsınız. Buradan sağa dönerek önce Kadriye sonrada Belek’ e ulaşırsınız.

Belek’ te Gezilecek Yerler

Belek Antalya’ nın Serik ilçesine bağlı küçük bir kasabadır. Oteller deniz kıyısına yakın, orman içlerinde gizlenmiş gibidir. Altın rengi kumları ile koruma altına alınmış Caretta Caretta’ lara ev sahipliği yapmaktadır. Uzun kum plajlarında yürüyüşler yapıp akşam güneşin batışını izleyebilirsiniz.

Please follow and like us:
error

Leave a Reply

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the transfers internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *